Угода користувача

Угода користувача є документом, який регулює правила використання сайту kreditionline24.com.ua та всіх його сервісів. Продовжуючи користуватися нашим сайтом, ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди. Нижче наведено основні положення угоди користувача.

Ціль сайту kreditionline24.com.ua

Ми не є фінансовою організацією та не надаємо послуги з видачі кредитів. Наші послуги полягають у наданні інформації про кредитні продукти та фінансові компанії в Україні, яка допоможе вам вибрати найбільш підходящий варіант.

Ми можемо розміщувати посилання на інші сайти, але не несемо відповідальності за зміст цих сайтів. Ми не контролюємо ці сайти та не несемо відповідальності за зміст, який може бути розміщений на них.

Права та обов'язки користувачів

Користувачі сайту зобов'язуються використовувати сайт та його сервіси лише з законною метою.

Заборонено використання сайту та його сервісів для поширення незаконного контенту, порушення авторських прав та інтелектуальної власності, а також для відправлення спаму та проведення шахрайських операцій.

Права та обов'язки власника сайту

Власник сайту має право в будь-який час змінити угоду користувача без повідомлення користувачів.

Власник сайту має право обмежити доступ користувачів до сайту або його сервісів у разі порушення користувачем умов угоди.

Конфіденційність

Власник сайту зобов'язується захищати конфіденційність користувачів та не розголошувати їхню особисту інформацію.

Користувачі, у свою чергу, зобов'язуються надавати правдиву інформацію під час реєстрації та не використовувати чужі дані.

Обмеження відповідальності

Власник сайту не несе відповідальності за можливі збитки або збитки, завдані користувачами внаслідок використання сайту та його сервісів.

Власник сайту не несе відповідальності за зміст та достовірність інформації, розміщеної на сайті третіми особами.

Авторські права

Усі матеріали, розміщені на сайті, є об'єктами авторського права та захищені законодавством України.

Користувачі зобов'язуються не порушувати авторські права власника сайту та не використовувати матеріали без його дозволу.

Суперечки та розбіжності

У разі виникнення суперечок та розбіжностей між користувачами та власником сайту, сторони зобов'язуються вирішувати їх шляхом переговорів та погодження.

Заключна інформація

Сподіваємося, що ця інформація допомогла вам детальніше зрозуміти, які правила та умови регулюють використання сайту kreditionline24.com.ua. За додатковими питаннями зверніться до нас через форму зворотного зв'язку, розміщену на сайті.